Повідомити про новину

«День коледжу» на кафедрі обліку і аудиту

У «День коледжу» 07 травня кафедра обліку і аудиту Уманського НУС гостинно приймала студентів відокремлених структурних підрозділів Агротехнічного коледжу та Ананьївського аграрно-економічного коледжу Уманського НУС. За ініціативи професорсько-викладацького складу кафедри обліку і аудиту зі студентською молоддю було проведено інтелектуальний поєдинок «Найрозумніший» фахового спрямування. Від кожного коледжу  запропоновано команди. На гравців очікували цікаві тури: "Колесо фортуни"; "Шалені гроші"; "Юний вигадник"; "Подвійний запис"; "Документування"; "Рахівниця".


Крім командної гри, цікаві завдання були підготовлені і для глядачів: "Веселі ребуси", "Дешифрувальник". За активу участь вони були нагороджені солодкими призами.

Суддівська колегія у складі д.е.н., професора Т.Є. Кучеренко, к.е.н., доцента О.І. Крочак та к.е.н. О.М. Матрос одностайно зафіксували, що у підсумку всіх випробувань перемогла дружба.

Яскравості конкурсу додало мультимедійне супроводження та гарний настрій всіх присутніх. Вигадливість, кмітливість та знання учасників були просто блискучими.


Наприкінці заходу усі присутні сфотографувались на згадку.

Оргкомітет конкурсу «Найрозумніший»

Переглядів - 1423

top