16.06.2016 4566

Чергова перемога кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

Під керівництвом доктора економічних наук, професора Людмили Транченко, студентка Журавльова Дар'я зайняла друге місце у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт «Мальовнича Україна – туристичний край». Тема роботи: «Туристичний підземний світ Уманщини». Підсумки конкурсу були підведені 22 травня, на День Святого Христофора-покровителя мандрівників.

Тему роботи обрано з метою популяризації та пошуку шляхів економічного розвитку рідного краю, збереження місцевого колориту українських регіонів на фоні глобалізації. Саме розвиток туризму в Уманщині дасть можливість поєднати блага глобальної економіки та інформаційних потоків і затишок місцевого колориту!

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Мальовнича Україна - туристичний край» – це щорічний конкурс інноваційних бізнес-проектів у сфері туризму, ініціатором якого виступає Інститут історії українського суспільства ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». Партнерами конкурсу є Національна спілка краєзнавців України, Українська школа еліт та Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні. Організаційне і матеріальне сприяння в проведенні конкурсу традиційно надають Всеукраїнська асоціація туристичних операторів, Мережа агенцій «Соната» і ТОВ «BML Consulting».

Своєю місією організатори конкурсу вважають сприяння самореалізації студентів, які виявили інтерес до розвитку туристичної галузі України.

Чергова перемога кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи