16.06.2014 5602

Чемпіонат світу з гирьового спорту

З 6 по 8 червня 2014 року в  м. Леон (Франція) відбувся Чемпіонат світу з гирьового спорту, в якому взяли участь представники  національних збірних 13-ти країн світу.

Студент першого курсу факультету менеджменту спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» Вадим Марчак у складі національної збірної виборов призові місця у номінаціях:

1 місце – серед студентів у ваговій категорії 90+кг (поштовх довгим циклом, гирі 24+24 кг).

1 місце – серед юніорів у ваговій категорії 90+кг. (поштовх довгим циклом, гирі 32+32 кг).

1 командне місце – серед команд національних збірних (в естафеті на витривалість особистий вклад у загальному заліку Вадима склав 25 підйомів із 120 загальних, вага гир 32+32 кг, поштовх довгим циклом).

Факультет менеджменту вітає Вадима з перемогою на Чемпіонаті світу та бажає подальших звершень на спортивній арені!

Чемпіонат світу з гирьового спорту