16.09.2014 6893

Чемпіонат Черкаської області з дзюдо серед юніорів

13 вересня 2014 року Уманський національний університет садівництва приймав відкритий чемпіонат Черкаської області з дзюдо серед юніорів. У змаганнях взяли участь провідні команди спортивних клубів дитячо-юнацьких спортивних шкіл області. Також були гості з Кіровоградської та Київської областей.

Хвилиною мовчання учасники змагань, гості та присутні вшанували пам’ять загиблих на сході України. Із привітанням виступили голова управління фізичної культури і спорту м. Умань Ольга Ремез та член організаційного комітету Олена Коваленко.

Чемпіонат Черкаської області з дзюдо серед юніорів

Змагання розпочали дівчата, які показали знання техніки та бажання перемогти. Вони завоювали для команди м. Умань 2 золоті та 1 срібну нагороду (Прищепа Яна – І місце, Степанян Росана – І місце, Калугарян Юлія – ІІ місце).

Чемпіонат Черкаської області з дзюдо серед юніорів

Юнаки продовжили естафету та в напруженій боротьбі, продемонструвавши волю до перемоги, помножену на високу техніку, принесли до скарбниці збірної команди м. Умань 3 золоті та 5 срібних нагород. Чемпіонами стали Артем Горбатюк, В’ячеслав Зброй, Віталій Гребенюк. Срібні нагороди вибороли Віктор Скрипник, Олександр Білан, Пойда Владислав, Ткаченко Руслан, Устим Отян.

Чемпіонат Черкаської області з дзюдо серед юніорів

У загальному заліку збірної – 5 золотих та 6 срібних нагород, які дали змогу впевнено посісти І місце.

Цікавий той факт, що команду  м. Умань представляла збірна команда з дзюдо Уманського національного університету садівництва.

Чемпіонат Черкаської області з дзюдо серед юніорів

Головний суддя змагань, Віктор Король, суддя національної категорії, відмітив рівень готовності спортивної зали та відмінний виступ дзюдоїстів Уманського НУС, подякував адміністрації університету і кафедрі фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін за розвиток олімпійського виду спорту та виховання студентської молоді.

Василь Миронюк, викладач кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін