19.11.2014 5424

Ансамбль «Хлібодари» Уманського НУС прозвучав на телеканалі «Рось» у Черкасах

Багаторазовий лауреат різноманітних конкурсів і фестивалів народний самодіяльний ансамбль пісні і танцю «Хлібодари» Уманського НУС, відомий не тільки на Уманщині, але й за її межами, нещодавно відвідав телекомпанію «Рось» м. Черкаси, де за її запрошенням взяв участь у зйомці передачі «Мистецька палітра», презентуючи свій колектив та навчальний заклад, у якому є всі можливості для розкриття творчого потенціалу студентів.

У щирій невимушеній бесіді з ведучою проекту Валентиною Рабцун художні керівники Світлана Берднікова, Наталія Браславська та учасниця ансамблю Тетяна Щербань розповіли про творче життя колективу, його студентський склад, підбір репертуару, поділилися планами на майбутнє.

Ансамбль «Хлібодари» Уманського НУС прозвучав на телеканалі «Рось» у Черкасах

Під час виступу прозвучали українські народні пісні у виконанні учасників народного самодіяльного ансамблю пісні і танцю «Хлібодари» (художній керівник Світлана Берднікова), жіночого вокального ансамблю «Криниченька» (художній керівник Наталія Браславська та чоловічого вокального ансамблю «Краяни» (художній керівник Олександр Бердніков).

Враження в художніх керівників та учасників колективів колосальні, адже вся Черкащина почула співочі таланти Уманського національного університету садівництва, який впродовж 170 років плекає не тільки хороших фахівців для аграрної галузі, а й славиться неперевершеними досягненнями студентів у науці, творчості, спорті.

Ансамбль «Хлібодари» Уманського НУС прозвучав на телеканалі «Рось» у Черкасах

Телеведуча передачі «Мистецька палітра» Валентина Рабцун побажала талановитій студентській молоді найстарішого аграрного навчального закладу здійснення задумів і планів, творчих злетів на мистецькій ниві.

Художні керівники та учасники колективів дякують за організацію поїздки та можливість взяти участь у зйомці телепроекту керівництву Уманського НУС та профспілковому комітету університету.

Сподіваємось, що дзвінкі співочі голоси учасників творчих колективів й надалі даруватимуть приємні хвилини поціновувачам української пісні.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів