13.07.2016 5493

Англомовний табір в Уманському НУС - навчання із задоволенням під час літніх канікул!

Протягом двох тижнів в Уманському національному університеті садівництва функціонував англомовний табір за участю волонтерів Корпусу Миру США в Україні: Ліндсі Чарльз та Кейтлін Прічард.

Табір організовано з метою створення англомовного середовища та умов для заохочення учнів щодо вивчення англійської мови, підвищення рівня мовленнєвої компетенції, сприяння кращому розумінню соціокультурних цінностей американців та українців.

Англомовний табір відвідували учні 9-х та 10-х класів Уманської міської гімназії.

Тематично заняття в таборі були розділені на чотири категорії:

1. Екологічні дні (Знайомство. Візит до оранжереї на території університету. Рухливі ігри, спрямовані на підвищення ефективності взаємодії у новому колективі).
  2. Спортивні дні (Участь у змаганнях. Ігри на спортивному майданчику разом зі студентами з Камеруну та Тунісу. Турнір з волейболу.).
  3. Історичні дні (Мовленнєві ігри. Візит до музейної кімнати Наукової бібліотеки. Створення проектів «Музей історії нашого життя». Робота в групах «Побудова імпровізованих музеїв»).
  4. Пошук скарбів  (Виконання інтерактивних завдань на п’яти станціях).

Діти отримали чудову можливість наповнити відпочинок цікавим та пізнавальним спілкуванням, взяти активну участь у спортивно-розважальних заходах, опанувати корисні навички, активно та весело провести час на свіжому повітрі та в колі нових друзів.

Враховуючи те, що 2016 рік оголошено роком англійської мови в Україні, покращення якості знань сприятиме доступу наших студентів та учнів до світових можливостей.

Маємо надію, що англомовний табір стане поштовхом для подальшого підвищення рівня володіння англійською мовою та вільного спілкування із представниками інших культур та національностей.

Прес-центр Уманського НУС