26.06.2017 1450

Акредитаційна експертиза підготовки бакалаврів з напряму підготовки 6.140103 «Туризм»

З метою проведення первинної акредитаційної експертизи підготовки бакалаврів з напряму 6.140103 «Туризм» та відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1005-А від 06.06.2017 р. з 21 червня по 23 червня 2017 р. на факультеті менеджменту Уманського НУС працювала експертна комісія у складі: Любіцевої Ольги Олександрівни – завідувача кафедри країнознавстава та туризму Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктора географічних наук, професора і Яворської Вікторії Володимирівни – професора кафедри економічної та соціальної географії і туризму Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, доктора географічних наук.

Робота експертної комісії розпочалась із зустрічі з ректором Уманського національного університету садівництва, доктором економічних наук, професором Непочатенко Оленою Олександрівною та з колективом випускової кафедри туризму та готельно-ресторанної справи.

Експерти ознайомились з кадровим забезпеченням навчального процесу, матеріально-технічним оснащенням факультету та випускової кафедри, оцінили рівень знань з фахових дисциплін  відповідно до навчального плану студентів за напрямом підготовки 6.140103 «Туризм».

У ході перевірки було детально вивчено та проаналізовано установчі, нормативно-правові та розпорядчі документи, що регламентують діяльність навчального закладу та підготовку фахівців з напряму підготовки, що акредитується.

Експертами було проведено оцінку залишкових знань студентів з 9 дисциплін навчального плану з напряму підготовки 6.140103 «Туризм». Перевірка курсових робіт з дисциплін «Організація туристичних подорожей», «Туроперейтинг» та «Організація готельного господарства» підтвердила високий рівень їх виконання та практичну наповненість.

Експертна комісія відмітила, що випускова кафедра туризму та готельно-ресторанної справи тісно співпрацює з численними підприємствами сфери обслуговування, установами та навчальними закладами, що сприяє підготовці фахівців з глибокими теоретичними знаннями  та практичними навичками в туристичній галузі.

За результатами експертної перевірки, порівняння фактичних показників дiяльностi Уманського національного університету садівництва щодо підготовки бакалаврів за напрямом 6.140103 «Туризм» і державних вимог до акредитації спеціальності, поданих в порівняльній таблиці, експертна комісія вважає за можливе акредитувати напрям підготовки 6.140103 «Туризм» освітнього рівня «бакалавр» з ліцензованим обсягом 25 (двадцять п’ять) осіб за денною формою навчання.