07.10.2016 4868

«Active Citizens» – новий проект від Британської Ради

Уманський національний університет садівництва відібраний у якості партнера Британської Ради в Україні у рамках проекту «Активні громадяни», який спрямований на розбудову молодіжних зв’язків у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Проект стартував в 2009 році та реалізується більш, ніж у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної з широким колом організацій, що здійснюють свою діяльність на міжнародному, національному та локальному рівнях.

З 1 по 5 жовтня 2016 р. у місті Київ пройшов Національний семінар для фасилітаторів партнерських організацій, на якому Уманський НУС представляли завідувач кафедри публічного управління та адміністрування доцент Сергій Приліпко і доцент кафедри маркетингу Ольга Макушок. В ході проведення семінару учасники мали змогу отримати знання та навички, спрямовані на роботу з цільовою аудиторією, а також ознайомилися з методологією розробки проектів соціальної дії. Завдяки налагодженню партнерських зв’язків перед студентською молоддю та викладачами університету відкриваються нові можливості участі в національних і міжнародних візитах, семінарах, конференціях, тренінгах та здійснення власних проектів за рахунок фінансування від Британської Ради у розмірі до 15 тис. грн. Проект «Активні громадяни» фінансується та реалізується у партнерстві з широким колом організацій. За рахунок активних громадян здійснюється підтримка молодіжних ініціатив, спрямованих на громадський розвиток та підсилення громадської активності.

«Active Citizens» – новий проект від Британської Ради

Фасилітація – це організація процесу колективного розв'язання проблем у групі, який керується фасилітатором (ведучим, головуючим). Це одночасно процес та сукупність навичок, які дозволяють ефективно організовувати обговорення складної проблеми без втрат часу та за короткий термін виконати усі заплановані дії із максимальним залученням учасників процесу.

«Active Citizens» – новий проект від Британської Ради

Приліпко Сергій, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування

Ольга Макушок, доцент кафедри маркетингу