02.09.2015 5241

1 вересня на факультеті агрономії

1 вересня – це по-справжньому свято молодості, нових надій, це нестримний порив до нових відкриттів, початок нелегкого шляху до знань. Це новий старт, як для тих, хто вперше візьме залікову книжку, так і для тих, хто вже впевнено почуває себе у статусі студента.

Урочиста лінійка, присвячена Дню знань, яку відкрила ректор Уманського НУС, професор О.О. Непочатенко,  відбулася і в Уманському національному університеті садівництва, на якій були присутні студенти усіх факультетів, а також викладачі і співробітники.

Студенти факультету агрономії  на урочистій лінійці
Студенти факультету агрономії на урочистій лінійці
1 вересня на факультеті агрономії

Цього року найблагороднішу професію хлібороба обрали майже 100 студентів. За студентами 1 курсу факультету агрономії були закріплені куратори груп  –  кандидати с.-г. наук, доценти кафедри рослинництва Л.М. Кононенко,  Н.М. Полторецька та к.с.-г.н, доцент кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології А.І. Любченко.

Декан факультету агрономії А.Т. Мартинюк з першокурсниками
11 а група з кураторм доцентом кафедри рослинництва Л.М. Кононенко
12 а група з кураторм доцентом кафедри рослинництва Н.М. Полторецькою

Звання випускника Уманського національного університету садівництва  завжди асоціювалося з високим теоретичним та практичним рівнем підготовки, неординарним підходом до справи, високою духовністю і патріотичністю. Тож, дорогі студенти, гордіться своєю причетністю до когорти багатьох поколінь Уманського НУС і своїми знаннями примножуйте славу рідного університету та своєї держави!

Олена Черно, заступник декана з виховної роботи на факультеті агрономії