30.10.2015 1498

Подію завершено

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Стратегічні перспективи туристичної та готельно-ресторанної індустрії в Україні: теорія, практика та інновації розвитку».

Напрями роботи конференції:

• Сучасні тенденції та стратегії розвитку туристичного та готельно-ресторанного бізнесу в умовах глобалізації.
  • Впровадження інноваційних технологій у сучасному туристичному та готельно-ресторанному бізнесі.
  • Регіональні проблеми розвитку туристичного та готельно-ресторанного бізнесу.
  • Історія, сучасний стан та перспективи розвитку зеленого туризму.
  • Сучасні інформаційні й комунікативні технології в туризмі та готельно-ресторанній справі.
  • Філософські, соціальні, культурологічні аспекти туризму.
  • Стан та перспективи розвитку екскурсійної діяльності в Україні.
  • Інноваційні підходи менеджменту та маркетингу в туристичному та готельно-ресторанному бізнесі.
  • Фінансово-економічні та організаційно-правові механізми функціонування туристичного та готельно-ресторанного бізнесу.
  • Спортивний туризм, як засіб фізичного загартування та оздоровлення дітей і молоді.
  • Рекреаційний та екологічний аспекти розвитку туристичного та готельно-ресторанного бізнесу.

До участі у конференції запрошуються студенти, аспіранти, докторанти, науковці, викладачі, фахівці сфери обслуговування, та всі зацікавлені особи.

Доктори наук та професори не оплачують організаційного внеску у разі публікації власних (одноосібних) тез доповідей (надсилається електрона версія).

Найближчі події