22.02.2016 636

Проведення вшанування подвигу учасників революції гідності

Подію завершено

З метою вшанування подвигу учасників Революції гідності, на виконання Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні», яким 20 лютого оголошено День Героїв Небесної Сотні та листа Міністерства освіти і науки України Комісія з питань планування та організації виховної роботи серед студентів Уманського НУС, рекомендує першу лекцію 22 лютого 2016 року розпочати виконанням Державного Гімну України, хвилиною мовчання вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, покладанням квітів до меморіальної дошки, що встановлена в пам'ять випускника В. Васильцова та провести інші виховні заходи в академічних групах по вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Комісія з питань планування та організації

виховної роботи серед студентів Уманської НУС

Найближчі події