01.11.2013 2783

Обласний літературний конкурс, присвячений 70-ти річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні (1941 – 1945 рр.) «Ми пам'ять збережемо!» серед учнів та молоді Черкащини

Подію завершено

про проведення Обласного літературного конкурсу, присвяченого

70-ти річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні

(1941 – 1945 рр.)

«Ми пам'ять збережемо!»

серед учнів та молоді Черкащини

І. Засновники та мета Конкурсу

1.1. Засновниками літературного конкурсу «Ми пам'ять збережемо»  (далі – Конкурс) є Благодійний фонд імені професора Миколи Бушина  «Історична спадщина» та Центральний музей Державної прикордонної служби України.

( м.Черкаси, смт Оршанець).

1.2. Метою Конкурсу є розвиток літературних здібностей дітей та молоді,

їх спрямування у русло духовно-патріотичної діяльності, любові до рідного краю до своєї родини, сприяння збереженню пам’яті про дідів та прадідів  в роки Великої Вітчизняної  війни (1941 – 1945 рр.).

ІІ. Умови проведення Конкурсу

2.1. Конкурс проводиться з 1 листопада 2013 року до 1 березня 2015 року.

Термін подання робіт до 1 жовтня 2014 року включно.

2.2. Вікові категорії учасників:

- учні 9 – 11 класів;

- молодь до 21 року.

2.3. Жанри творів: оповідання, стаття, нарис. Об’єм - до 10 сторінок А4 друкованого тексту (шрифт Таймс, Кегль 14).

Твір повинен бути оснований на реальних фактах і розповідати про конкретну людину та її життєвий шлях. Стаття, нарис мають бути проілюстровані фото і копіями документів.

2.3. Вимоги до творчих робіт:

- Творчі роботи повинні бути написані українською мовою і подаються у двох роздрукованих примірниках та електронному варіанті

(текстовий файл у форматі .doc, docx).

- Критерії оцінювання: історична достовірність, належний рівень літературно-художнього викладу.

2.4. Творчі роботи з позначкою «На конкурс «Ми пам'ять збережемо!»  до 01 жовтня 2014 року надсилаються за адресою:

18006, м. Черкаси, Бульвар Шевченка 460, Черкаський державний технологічний університет (кафедра історії України).

Електронний варіант - на адресу istoria_ukr@mail.ru  Організація Конкурсу

ІІІ. Підбиття підсумків конкурсу

3.1. Проведення Конкурсу забезпечується організаційним комітетом, Головою якого є доктор історичних наук, професор, заслужений працівник освіти України, академік Української академії історичних наук Бушин Микола Іванович.

3.2. Оцінювання творчих робіт і виявлення переможців (у кожній віковій категорії окремо) здійснює журі Конкурсу.

3.3. Журі з 02 жовтня 2014 року до 15 січня 2015 року здійснює оцінювання творчих робіт учнів та визначає переможців Конкурсу.

08 травня 2015 року відбудеться урочисте нагородження переможців.

IV. Журі конкурсу

Голова журі:

- Бушин М.І. -, доктор історичних наук, професор, завідувач

кафедри історії України Черкаського державного технологічного Університету;

Секретар журі:

- Вишневський В.Є.  – кандидат історичних наук, працівник Центрального музею Державної прикордонної служби України,;

Члени журі:

- Гуржій О.І., доктор історичних наук, професор інституту історії України НАН України, головний науковий співробітник, Директор Всеукраїнської

громадської організації: «Український інститут воєнної історії»;

- Лазуренко В.М., доктор історичних наук, професор, помічник ректора з гуманітарних питань Черкаського державного технологічного Університету;

- Лисенко А.І., кандидат історичних наук, доцент,  Черкаський державний      технологічний Університет;

- Морозов А.Г., доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри новітньої історії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького;

- Перехрест І.В., кандидат історичних наук, доцент, Черкаський державний технологічний Університет;

- Филь О.М., кандидат історичних наук, начальник Центрального музею      Державної прикордонної служби  України;

- Чубіна Т.Д., доктор історичних наук, професор, Черкаська Академія пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України.

V. Призи конкурсу

1 місце - комп’ютер-ноутбук;

2 місце - планшет;

3 місце - мобільний телефон;

4 місце - МР-3 (плеєр);

5 місце - клавіатура для комп’ютера;

6 місце - наушники;

7,8,9,10 місце - карта пам’яті.

* Примітка. Кращі твори будуть надруковані в окремому виданні, а також розміщені в журналі «Кордон» та газеті «Прикордонник України».

Найближчі події