03.04.2024 251

Конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників УНУС (Вечірні Черкаси № 14, 3 квітня 2024року).

Уманський національний університет садівництва
оголошує конкурс  на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників

Завідувач кафедри овочівництва 1 ставка
Завідувач кафедри менеджменту 1 ставка
Завідувач кафедри захисту і карантину рослин 1 ставка
Завідувач кафедри агроінженерії 1 ставка
Професор кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності 1 ставка
Доцент кафедри агроінженерії 4 ставки
Доцент кафедри прикладної інженерії та охорони праці 1 ставка
Доцент кафедри екології та безпеки життєдіяльності 1 ставка
Старший викладач кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології 0,75 ставки
Старший викладач кафедри обліку і оподаткування 1 ставка
Викладач кафедри біології 0,5 ставки
Викладач кафедри плодівництва і виноградарства 1 ставка
Викладач кафедри прикладної інженерії та охорони праці 1 ставка
Викладач кафедри геодезії, картографії і кадастру 1 ставка
Викладач кафедри агрохімії та ґрунтознавства 1 ставка

Претенденти,  які бажають взяти участь у конкурсі, подають до відділу кадрів університету такі документи:

а) заяву про допуск до участі у конкурсі на ім'я ректора;
б) особовий листок з обліку кадрів, засвідчений особисто;
 в) копії паспорта громадянина України (с. 1,2,11) та ідентифікаційного номера, засвідчені особисто;
 г) копію трудової книжки, засвідчену особисто;
ґ) копії документів: про повну вищу освіту (подається диплом про найвищий ОКР чи ОР), науковий ступінь (при наявності декількох дипломів подається той, що відповідає вакантній посаді), вчене звання (подається атестат про найвище вчене звання) засвідчені особисто;
д) копію документа, що підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або копію державного сертифіката про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови. Копії засвідчуються особисто;
е) список наукових праць у довільній формі, які на думку претендента відповідають вакантній посаді (за наявності);
є) документи про підвищення кваліфікації або стажування (за наявності);
ж) згоду на обробку персональних даних.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.
Документи приймаються протягом місяця з дня оголошення конкурсу, якщо закінчення терміну дії оголошення припадає на неробочий день, останнім днем подання документів вважається перший за ним робочий день.
Претенденти, які станом на момент подання документів є працівниками університету, подають лише документи, передбачені підпунктами «а», «д», «е» та «є».
У конкурсі на заміщення вакантної посади завідувача кафедри можуть брати участь особи, які мають науковий ступінь та/або вчене (почесне) звання відповідно до профілю кафедри, досвід науково-педагогічної роботи не менше 5 років у закладах вищої освіти, не менше чотирьох досягнень у професійній діяльності за останні п ’ять років, визначених у пункті 38 Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності, які затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. № 1187.
У конкурсі на заміщення вакантної посади професора кафедри можуть брати участь особи, які мають науковий ступінь кандидат наук/доктор філософії/доктор наук та вчене звання доцента/професора/старшого наукового співробітника, досвід науково-педагогічної роботи не менше 5 років у закладах вищої освіти, не менше чотирьох досягнень у професійній діяльності за останні п’ять років, визначених у пункті 38 Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності, які затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. № 1187.
У конкурсі на заміщення вакантної посади доцента кафедри можуть брати участь особи, які мають науковий ступінь кандидат наук/доктор філософії/доктор наук та/або вчене звання доцента,  досвід науково-педагогічної роботи не менше 3 років у закладах вищої освіти,  не менше чотирьох досягнень у професійній діяльності за останні п’ять років, визначених у пункті 38 Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності, які затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. № 1187.
У конкурсі на заміщення вакантної посади старшого викладача/викладача кафедри можуть брати участь особи, які мають кваліфікацію магістра/спеціаліста або науковий ступінь кандидат наук/доктор філософії, досвід науково-педагогічної роботи не менше 2 років у закладах вищої освіти, не менше чотирьох досягнень у професійній діяльності за останні п’ять років, визначених у пункті 38 Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності, які затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. № 1187.
Документи приймаються у відділі кадрів університету за адресою: 20300, м. Умань, вул. Інститутська,1, телефон для довідок (04744) 4-69-83.

Найближчі події