31.05.2016 1069

Дитячий оздоровчий табір «Дружба»

Подію завершено

ОГОЛОШЕННЯ!

На території Перемишлянського  району, с. Свірж  розташований дитячий оздоровчий табір «Дружба» на 300 місць. Оздоровчий заклад розміщений в 40 км. від Львова, поряд з пам’яткою архітектури XV століття  - Свіржським замком, в лісовій зоні.

Передбачено оздоровлення та загартування дітей.

На території оздоровниці розташовані 2- х поверхові цегляні будиночки з чотирьох кімнат, по 3 - 4 ліжко – місця. Вода в кожній кімнаті, душеві кабіни між будинками.

До послуг дітей – спортивні майданчики, актовий зал, літня естрада, простора їдальня.

З дітьми проводяться різноманітні культурно – масові та спортивні заходи, екскурсії в м. Львів, в замок, тощо.

Вартість путівки на 1 день – 200 грн., п’яти разове харчування. Кількість днів не обмежена.

При прибутті дітей на залізничний вокзал, організовано довозимо дітей в оздоровчий табір.

Співробітники університету, які бажають оздоровити своїх дітей в дитячому оздоровчому таборі «Дружба» подають заяви та копії свідоцтв про народження дитини до профкому університету до 01.06. 2016р.

Телефони для довідок: 3-45-51, 097-345-14-94

Найближчі події