Повідомити про новину

Віват, Університет!

Протягом тривалого періоду в Уманському національному університеті садівництва вже стало традиційним відзначення символічного Дня народження навчального закладу – щорічного Дня університету. Цього року університетська громада святкувала його 8 вересня.

Це подія, яку з захопленням чекають усі, а особливо – студенти та викладачі, адже цей День є важливим для кожного, хто має честь бути вхожим в цей Храм Науки та Знань – Уманський національний університет садівництва.

Програмою проведення Дня Університету передбачені цікаві аспекти з життя навчального закладу, з яких можна зробити висновки про невпинну працю колективу навчального закладу. Створюється непідробне враження єдиної родини, яка розвиває свої традиції та наукові здобутки, досягає успіхів, пишається своїми вихованцями. Авторитетні викладачі сповнені гордощів за своїх випускників, які теж присутні на святі. Маючи за плечима певний досвід та гарні досягнення в науково-практичних сферах, вони закликають студентів до лану працелюбства та здорового ентузіазму до наук.

Традиційним для даного заходу стало проведення виставки-презентації здобутків кафедр. Саме тут, поглянувши на унаочнені досягнення величезної університетської родини, серце глядачів заходиться неймовірною гордістю причетності до дійства. Привільно розкинулися під теплим і лагідним осіннім сонцем овочі, меланхолійно колишуться під подихом вітерцю колоски духмяного збіжжя, переливається іскристими усмішками грайливе вино, ваблять рум’яними боками солодкі короваї та запашні смаколики випічки, впевнено та затишно почуваються паростки нових культур… А поруч розкривають цікаві таємниці професійних моментів наукові підручники, посібники, монографії – доробки викладачів університету, впевнено грають золотом медалі та кубки – досягнення спортсменів університету, милують око креативні тематичні композиції. І це лише незначна частина тих скарбів, які цьогорічний відвідувач Дня університету міг споглядати.


Вражали своєю майстерністю творчі колективи УНУС, які на честь Дня народження навчального закладу підготували захоплюючу концертну програму. І це не дивно, адже таланти юних артистів підкорили не лише Уманщину, а й усю Україну та Європейські країни.Головною родзинкою заходу стала посвята першокурсників у студенти Уманського національного університету садівництва. Декани шести факультетів, під штандартами, гордо представляли до звання студента Уманського НУС молоде поповнення. З цікавістю та сповнені гордощів, з відчуттям значимості моменту, уже спудеї ясним поглядом дивилися у майбутнє, впевнюючись у правильності зробленого лише місяць назад вибору.Теплими словами привітала всіх присутніх ректор університету Олена Непочатенко, побажавши першокурсникам стати гордістю не лише університету, а й усієї України.Для вручення першокурсникам символічної Книги Мудрості, як дорогоцінної спадщини всього людства, на сцену було запрошено професорів Олену Улянич та Юрія Кисельова.


Схвильовані, патріотичні та сповнені завзяття і натхнення, вчорашні абітурієнти з повною відповідальністю та впевненістю, трепетно та бережно приймали з рук досвідчених професорів символічну Книгу мудрості та Ключ до знань від ректора Олени Непочатенко, а від старшокурсників – Факел знань. На підтвердження всієї відповідальності та непохитних намірів стати кращими у своїх діях і намірах, студенти, разом з народним самодіяльним ансамблем пісні і танцю «Хлібодари», виконали старовинний і вічно молодий Міжнародний гімн студентства – «Гаудеамус».


На адресу молодого студентського покоління пролунало багато приємних вітальних слів від почесних гостей свята: заступника міського голови м. Умань Жанни Лозінської; Героя України, заслуженого діяча науки і техніки України, академіка НААН України, секретаря відділення аграрної економіки НААН України, доктора економічних наук, професора Петра Саблука; заступника голови Уманської районної ради Петра Бабкіна.

Із щирим благословенням на відмінне навчання, зразкову поведінку та добрі діяння звернувся до присутніх настоятель Свято-Троїцького храму Української православної церкви Київського патріархату протоієрей отець Олександр, рясно окропивши першокурсників свяченою водою.


День університету дійшов до логічного завершення. І відтепер університетська родина сповнилася нових сил, мрій, задумів, сподівань, планів, перспектив. Адже наші першокурсники – це наша надія та майбутнє.

Хай щастить тобі, велика університетська родино! Ти виплекана з малої зернини працею та стараннями, згуртованістю та любов’ю кожного. Тож збагачуймо та розвиваймо здобутки наші на славу та честь рідного університету і всієї України!

Прес-центр Уманського НУС

Переглядів - 1830

top