Повідомити про новину

Уманський НУС - учасник Інвестиційного форуму 2013

Вдруге колектив Уманського національного університету садівництва 26 вересня 2013 року взяв участь в Інвестиційному форумі «Черкащина – територія співпраці», мета якого – представлення інвестиційних можливостей, пріоритетних напрямів розвитку області та розширення торговельно-економічних зв’язків і пошуку нових партнерів.

Відкрив форум та привітав його учасників голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Тулуб.

Під час форуму продукцію власного виробництва презентували на експозиціях регіональні підприємства харчової, легкої та хімічної промисловості, машинобудування, фармацевтичної галузі, виробництва техніки.

Гідно представлені були на виставці наукові та інноваційні досягнення Уманського національного університету садівництва.

Завданням форуму було налагодження тісних контактів ділових кіл Черкаської області з транснаціональними корпораціями, посольствами іноземних держав і міжнародними організаціями, що дозволить активізувати міжнародні зв’язки та залучити іноземних партнерів та інвесторів до економіки регіону.

Учасники форуму мали можливість отримати інформацію про сучасні технології просування інвестицій, практичні рекомендації щодо розроблення інвестиційних стратегій розвитку регіонів, формування брендингу територій та на інші актуальні теми.


В рамках заходу відбулися зустрічі представників підприємств регіону та навчальних закладів з інвесторами у форматі «open space» та круглий стіл на тему «Стан виробництва сільськогосподарської продукції та залучення інвестицій у сільське господарство Черкаської області», модератором якого був директор Інституту післядипломної освіти та дорадництва Уманського НУС, доцент, кандидат економічних наук Приліпко Сергій Михайлович. З доповіддю про новітні сорти та гібриди польових культур Уманського НУС виступив доктор с.-г. наук, професор, завідувач кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології Парій Федір Микитович. Доктор с.-г. наук, професор, завідувач кафедри овочівництва Улянич Олена Іванівна доповіла присутнім про енергоресурсно економні технології вирощування овочів у закритому ґрунті.


Результатом роботи Інвестиційного форуму 2013 «Черкащина – територія співпраці» для нашого університету стало підписання угод про співпрацю та науковий супровід з ТОВ «Седна-Агро» (генеральний директор Яровий Олег Станіславович) та ТОВ «Агро-Рось» (генеральний директор Євич Петро Петрович) щодо впровадження інноваційних та новітніх розробок вирощування сільськогосподарських культур з подальшим трансфером технологій на європейський ринок. 

ПРЕС-ЦЕНТР УНІВЕРСИТЕТУ

Переглядів - 2251

top