Повідомити про новину

Україна є, Україна завжди буде, нікому не зламати наш народ!

Не шукайте щастя далеко, знайдіть його поряд. Навчіться пишатися тим, що ви маєте, і бути тим, ким ви є. Цінуйте рідну землю, слово, матір, батька. Бо багато є країн на світі, багато націй, але любов одна. Скажіть з гордістю: «Я пишаюся тим, що я – українець!» – ці крилаті слова зараз торкаються серця всіх українців, які у нелегкі для України часи відзначають 24-у річницю народження своєї держави.

У святкових урочистостях з нагоди Дня Незалежності, які відбулися в місті Умань, приєдналася і велика родина Уманського національного університету садівництва. Зранку відбувся парад вишиванок «Тобі, Україно!», уманчани та гості міста мали чудову нагоду приєднатися до святкової ходи з державним прапором, ще раз засвідчивши, що наша сила – в єдності.

Святкова процесія рушила до пам’ятника Т. Шевченку, де відбувся урочистий мітинг, на якому в.о. міського голови Олександр Цебрій привітав уманську громаду з великим національним святом та вручив державні нагороди військовим-учасникам АТО та сім’ям загиблих.

У центральному сквері жителі міста милувалися чудовою виставкою досягнень навчальних закладів та підприємств Умані, своїми виступами уманчан розважали творчі колективи, серед яких – виконавці вокального жанру Центру культури і виховання студентів Уманського НУС.

Споконвічна мрія наших предків – бути господарями на своїй прекрасній і багатій українській землі, здійснилася, і нікому свою мрію не віддасть народ, який народився на волі.  Україна – це я, це ти, це ми, а разом – ми сила!

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів