24.05.2016 6703

Спортсмени УНУС – переможці на змаганнях Чемпіонату України

19 і 20 травня у м. Чернівці відбувся Чемпіонат України з універсального бою у номінації лайт (після смуги перешкод – боротьба, схожа на дзюдо) серед юніорів та дорослих.

У складі збірної Черкаської області виступили студенти Уманського національного університету садівництва:

-                       Устим Отян – студент 31-п факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин (вагова категорія до 75 кг);

-                       Іван Каскевич – студент 11-ф факультету економіки і підприємництва (вагова категорія до 85 кг);

-                       Руслан Ткаченко – студент 32-зе факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин;

-                       Ярослав Молчанов – студент 22-аг факультету агрономії.

Спортсмени УНУС – переможці на змаганнях Чемпіонату України

Тренер-представник команди – старший викладач кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін Уманського НУС Василь Миронюк.

У номінації лайт серед юніорів (18–20 років) спортсмени продемонстрували бажання до перемоги та яскраву техніку в поєдинках, завдяки чому вибороли призові місця:

-                       Руслан Ткаченко – І місце;

-                       Ярослав Молчанов – І місце;

-                       Іван Каскевич – ІІІ місце.

Спортсмени УНУС – переможці на змаганнях Чемпіонату України

Крім того, спортсмени вдало дебютували і у змаганнях серед дорослих. Так, Руслан Ткаченко впевнено перемагав суперників, дійшовши до фіналу, де за 7 секунд переміг спортсмена Віктора Граділя з Хмельницької області. За результатами змагань, Руслан Ткаченко став чемпіоном, виконавши норматив майстра спорту України з універсального бою.

У свою чергу Іван Каскевич здобув бронзу у ваговій категорії до 85 кг на змаганнях з універсального бою (розділ лайт) серед чоловіків.

Необхідно відмітити дебют у змаганнях серед чоловіків нашого важковаговика Ярослава Молчанова, який, попри здобуту травму, зібрав усю волю в кулак і вдало завершив поєдинки, здобувши дві перемоги. У результаті спортсмен виборов бронзову нагороду.

Студента Уманського НУС Руслана Ткаченка запрошено до складу національної збірної команди з універсального бою (розділ лайт). Наприкінці цього літа наш важковаговик буде виступати на Чемпіонаті Європи.

Спортсмени УНУС – переможці на змаганнях Чемпіонату України

Бажаємо спортсменам подальших успіхів у примноженні слави рідного університету, міцного здоров’я та нових нагород.

Василь Миронюк,

старший викладач кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін

Error