05.05.2015 4445

При Уманському НУС утворено первинний осередок Товариства «Просвіта»

В Уманському НУС 28 квітня відбулися установчі збори первинного осередку Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка, на яких була присутня уповноважена від Уманської міської організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка Людмила Лісова.

На порядку денному розглядалися питання:

1. Про утворення первинного осередку Товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка.
  2. Про вибори керівних органів первинного осередку.
  3. Про легітимність та реєстрацію осередку в органах місцевої влади.

На установчих зборах виступили та підтримали ідею створення первинного осередку Уманського національного університету садівництва Товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка Кисельов Ю.О., Пахольчук І.С., Сонько С.П., Ямчук П.М. та Паєвський П.Б.

Більшістю голосів головою первинного осередку Уманського національного університету садівництва Товариства «Просвіта» обрано доцента кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін Івана Пахольчука, якому доручено підготувати і подати документи до органів місцевої влади для легітимізації Товариства.