30.12.2016 5360

Партнерська співпраця Уманського НУС з Корпоративним університетом «Імперія-агро»

Одним з напрямів підготовки фахівців в Уманському національному університеті садівництва є тісна співпраця з кращими вітчизняними підприємствами. Саме таким є ТОВ «Імперія-агро».

Відповідно до Меморандуму про співпрацю між Уманським НУС і ТОВ «Імперія-агро», у 2016 році Корпоративним університетом даного підприємства було проведено лекції для студентів факультету агрономії на тему «Відродження української селекції – гібриди нового покоління ТМ Best Corn!» та Компанія «Імперія-Агро» – обмін досвідом!»

Подібний активний обмін науковим і практичним досвідом сприяє формуванню у студентів професійних навичок високого рівня.

Прес-центр уманського НУС