26.04.2018 5895

«НєГані» – володарі Кубку Ректора КВН 2018!

Нарешті відбулася довгоочікувана у житті всього студентства подія – фінал Кубку Ректора КВН 2018, на яку чекав весь університет ще з осені, коли відбувся відбірковий тур, за результатами якого до фіналу увійшли 4 команди – представники 4 факультетів:

• «47 гектар» – факультет агрономії;
  • «Наша» – факультет менеджменту»;
  • «МІАМІ» – факультет лісового і садово-паркового господарства;
  • «НєГані» – факультет економіки і підприємництва.

Гра проходила у 4 конкурси, серед яких: візитка, розминка з залом, імпровіз, завдання для якого команди отримали за добу до виступу, та відеоконкурс.

Оцінювало гру та стежило за дотриманням правил суворе та компетентне журі у складі:

1. Анни Циктор – провідного фахівця відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради;

2. Вікторії Уманчик – випускниці Уманського НУС, неодноразового члена журі Агроліги КВН України;

3. Віталія Мельничука – топового ведучого містам Умань;

4. Владислава Головатюка – учасника університетської команди КВН «Made in UNUS»;

5. Олександра Єжелика – учасника університетської команди КВН «Made in UNUS»;

6. Владислава Сидоренка – редактор відкритої Уманської ліги КВН Кураж;

Головою лічильної комісії стала Ірина Слободяник – заступник голови Ради студентського самоврядування університету.

«НєГані» – володарі Кубку Ректора КВН 2018!

Запальні танці, влучні жарти, позитивна атмосфера – це все те, що супроводжувало глядачів цілий вечір. Двохгодинна гра пройшла на одному диханні. Гучні оплески та скандування назв команд-фаворитів не вщухали під час всієї гри. Гравці віддалися на всі сто, тож присутні повністю поринули в атмосферу веселощів і безтурботного студентського життя.

«НєГані» – володарі Кубку Ректора КВН 2018!

Та все ж КВН – це гра, в які має бути один переможець. І за підсумками оцінювання команд результат став таким: четвертими цього разу стала команда «Наша» факультету менеджменту, бронзу здобула команда лісового і садово-паркового господарства «МІАМІ», другу позицію отримала команда факультету агрономії «47 гектар». А абсолютними переможцями та володарями Кубку Ректора КВН 2018 стала команда «НєГані» факультету економіки і підприємництва.

Рада студентського самоврядування висловлює щиру вдячність за допомогу в організації заходу та всебічну підтримку адміністрації Уманського НУС, Центру культури і виховання студентів університету, Кальян-бару «Royal Relax», магазину «МузОн», телерадіокомпанії «ТІМ» і Спортивно-розважальному комплексу «Амарант».

«НєГані» – володарі Кубку Ректора КВН 2018!

Щиро вітаємо всі команди за чудову гру, а переможцям бажаємо нових яскравих досягнень!

Усі фото

Ірина Слободяник, заступник голови ради студентського самоврядування університету