12.03.2019 4679

Нові можливості для наукових досліджень

Ось уже 175 років поспіль Уманський національний університет садівництва відомий широкому загалу своїми науковими здобутками та високою якістю освіти. Саме тому нині, в умовах активних змін підходів і методик проведення наукових досліджень, постає питання інтеграції вітчизняних науковців і результатів їх досліджень у світову наукову спільноту. І нині однією з перспективних платформ спілкування вчених є міжнародна наукова база даних Web of Science.

Саме з метою детального ознайомлення з останньою в Уманському НУС відбулася зустріч науковців університету з експертом-аналітиком Clarivate Analytics, кандидатом біологічних наук Ірина Тихонкова, що пройшла у рамках науково-практичного семінару «Можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень та навчання».

Нові можливості для наукових досліджень

Відкрив семінар проректор з наукової та інноваційної діяльності, доктор сільськогосподарських наук, професор Віктор Карпенко, який підкреслив важливість оприлюднення автентичних результатів власних наукових досліджень вченими університету на міжнародному рівні та нагадав про те, що в Уманському НУС відкритий доступ до міжнародних наукових платформ Scopus і Web of Science.

Під час семінару пані Ірина розповіла присутнім про умови й особливості роботи на платформі Web of Science, охарактеризувала можливості спрощення праці науковця при написанні статті за допомогою інструментів бази, а також повідала, як визначити автентичність наукового журналу.

Нові можливості для наукових досліджень

Інформація, висвітлена під час семінару, була надзвичайно пізнавальною та цікавою, що, безсумнівно, в подальшому сприятиме активнішій інтеграції вчених нашого ЗВО у світовий наукових простір.

Прес-центр Уманського НУС