Повідомити про новину

Навчально-практичний семінар з управління сільськогосподарськими обслуговуючими кооперативами

Уманський національний університет садівництва виступає партнером проекту, що впроваджує та фінансує Європейський Союз у рамках програми «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні». Тож 13 вересня фахівці Уманського НУС взяли участь у навчально-практичному семінарі з управління сільськогосподарськими обслуговуючими кооперативами у рамках проекту «Створення регіонального навчально-практичного центру розвитку багатофункціональних кооперативів» на базі Управління агропромислового розвитку Черкаської ОДА.


Під час семінару викладачі університету висвітлили членів СОК, які створені у рамках проекту, низку аспектів з організації та ведення діяльності. Зокрема, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування, доцент Сергій Приліпко розповів про організацію та управління діяльністю СОКів; доцент кафедри маркетингу Ольга Макушок зосередила увагу присутніх на ролі стратегічного планування та маркетингу у діяльності кооперативів; доцент кафедри обліку і оподаткування Наталія Шевченко розкрила особливості ведення бухгалтерського обліку та складання і подання звітності даними господарюючими формуваннями; доцент кафедри плодівництва і виноградарства Роман Буцик поділився специфікою технології вирощування плодово-ягідних культур, а старший викладач кафедри технології зберігання і переробки плодів та овочів Зінаїда Харченко охарактеризувала технологію сушіння фруктів як один з перспективних напрямів діяльності СОКів.


Загалом Проектом надано матеріально-технічну підтримку для створення 52 сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів у Черкаській області. І для забезпечення їх ефективного функціонування протягом вересня-жовтня передбачено проведення ще 10 навчальних семінарів на базі управління агропромислового розвитку Черкаської ОДА у м. Черкаси.

Ольга Макушок,  доцент кафедри маркетингу

Переглядів - 562

top