01.02.2016 2004

Всеукраїнська студентська наукова конференція

Подію завершено

Уманський національний університет садівництва проводить студентську наукову конференцію, присвячену 125-річчю від дня народження

професора В.Л. Симиренка

Матеріали конференції, у вигляді тез доповідей, будуть надруковані після її проведення у Збірнику студентських наукових праць університету та розіслані учасникам до 1 травня 2016 року.

Матеріали подаються на електронних носіях. Автор несе відповідальність за якість електронного варіанту. У „Збірник” подаються раніше не опубліковані наукові праці з актуальних питань, що відповідають тематиці конференції. Відхилені матеріали не рецензуються і не повертаються.

Доповідачі матимуть змогу виступити з доповідями на секціях:

Факультет агрономії: загального землеробства; агрохімії та ґрунтознавства; рослинництва і кормовиробництва; генетики, селекції рослин та біотехнології; хімії.

Факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин: плодівництва і виноградарства; овочівництва; захисту і карантину рослин; біології; екології та безпеки життєдіяльності.

Факультет лісового і садово-паркового господарства: лісового господарства; садово-паркового господарства; психології та педагогіки.

Інженерно-технологічний факультет: технології зберігання і переробки зерна; технології зберігання і переробки плодів та овочів; прикладної інженерії та охорони праці; тракторів, автомобілів та ремонту машин; процеси, машини та обладнання АПВ; математики, фізики.

Факультет менеджменту: менеджменту організацій; менеджменту ЗЕД; логістики; туризму та готельно-ресторанної справи; правових дисциплін; філософії та політології; історії України; англійської мови; німецької мови; української мови; французької мови; латинської мови.

Факультет економіки і підприємництва: економічної теорії; економіки; обліку і аудиту; маркетингу; фінансів і кредиту, економічної кібернетики та інформаційних систем.

ДЛЯ СТУДЕНТІВ УНУС усіх курсів тези, заявку та кошти у розмірі 60 грн. необхідно подати до 21 березня 2016 р. керівнику студентського наукового гуртка кафедри, на якій виконується наукова робота.

Для студентів з інших ВНЗ України до 21 березня 2016 року слід надіслати матеріали конференції ЛИШЕ НА ЕЛЕКТРОННУ ПОШТУ: udau_konf@mail.ru. Інформація подається окремими файлами: тези, заявка (вказується адреса, на яку буде надіслано «Збірник» у форматі: Іванов І.І., вул. Київська 25, м. Умань, Черкаська область, 20305 ІНДЕКС ОБОВ'ЯЗКОВО) та відсканована квитанція про оплату.

Оплату здійснювати у розмірі 90 грн. через будь-яке відділення Укрпошти за адресою: Мальований М.І., Уманський національний університет садівництва, вул. Інститутська 1, м. Умань, Черкаська область, 20305. Призначення платежу «За участь у конференції». Телефон для довідок: +380503837814

Найближчі події