13.11.2015 951

З Днем працівників сільського господарства!

Шановні колеги, співробітники та студенти Уманського національного університету садівництва!

З Днем працівників сільського господарства!
Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Історично склалося так, що Україна відома світу своїми багатими природними ресурсами, головним з яких є земля. І споконвіку всі шанували працю тих, хто своїми руками плекав її, зрощуючи хліб і забезпечуючи майбутнє цілого народу.

Як раніше, так і нині сільське господарство є базисом добробуту держави та її громадян, адже саме від результатів праці аграріїв залежать достаток та здоров’я людей. А аграрна освіта та наука роблять свій неоціненний внесок у розвиток вітчизняного сільського господарства.

Завдяки багаторічній праці професорсько-викладацького складу та студентського колективу, наш університет утвердився як один з найкращих вищих навчальних закладів, де готують фахівців для вітчизняного аграрного сектору. І тому випускники Уманського НУС з легкістю вирішують виробничі завдання будь-якої складності, а університет з кожним роком підкорює все нові горизонти у професійній сфері, розвиваючись і здобуваючи визнання не лише на вітчизняних теренах, а й за кордоном.

Тож дозвольте щиро і сердечно привітати вас із професійним святом! Нехай незламним буде прагнення до вдосконалення, далекоглядними плани, благородною ціль і незмінним успіх! Хай здоров’я буде міцним, родинне вогнище яскравим і незгасимим, тепло й доброта серця неосяжними, а професійні досягнення приголомшливими! Миру вам, злагоди, розвитку й процвітання!

Ректор Олена Непочатенко

Error