06.10.2017 346

Вітаю уманчан з Днем міста!

Шановні уманчани!

Вітаю уманчан з Днем міста!
Від імені науково-педагогічного колективу Уманського національного університету садівництва і від себе особисто щиро вітаю вас з Днем міста!

День міста – завжди хвилююча подія для його мешканців. Це свято об’єднує всіх радісною атмосферою і теплотою в одну велику, дружню родину. Адже не можна не любити місце, де живеш, навчаєшся, працюєш, виховуєш дітей, з яким пов’язуєш свою долю і майбутнє близьких.

Умань – унікальне місто з давньою історією, славними традиціями з величезним економічним, культурним і соціальним потенціалом. Кожен хто приїздить сюди сповна відчуває його колорит, неповторну красу та гостинність. Запорукою цього є ваша, дорогі уманчани, наполеглива та цілеспрямована праця, саме ви творите його славне сьогодення і перспективне майбутнє.

В день народження Умані я бажаю всім щастя, міцного здоров’я, успіхів та здійснення мрій. Нехай і надалі наша Умань буде найкращим містом на землі для кожного з нас!

З Днем народження, рідне місто!

Ректор Олена Непочатенко