23.09.2015 781

Вітаю численну університетську родину з Днем Університету!

Цього року ми святкуємо 171-у річницю створення Уманського національного університету садівництва. За ці роки змінилися держави і підходи до навчання, але наш навчальний заклад, як і раніше, іде в ногу з часом.

Науково-педагогічний колектив університету проніс крізь роки кращі освітньо-виховні традиції, зберігши при цьому автентичний навчальний дух і прогресивні наукові погляди. І наразі ми продовжуємо справу наших попередників.

Гордістю нашого навчального закладу є випускники та студенти. Саме вони досягають фахових вершин у сьогоденні та відкритим, сміливим поглядом дивляться у майбуття, підтверджуючи тим самим високий рівень освіти Уманського НУС.

Тож вітаю численну університетську родину з Днем Університету! Бажаю усім вам щедрості долі, непохитності у прагненні до поставлених цілей, незламного оптимізму й ентузіазму та прогресивних наукових ідей!

Ректор Олена Непочатенко