17.11.2016 614

Вітаємо з Міжнародним днем студента!

Шановні студенти!

Вітаємо з Міжнародним днем студента!
Щиро та сердечно вітаю вас, молодих, енергійних, талановитих, сповнених свіжих мрій і надій, із Міжнародним днем студента!

Студентські роки – час сміливих ідей і надій. Ви вчитеся відповідальності, набираєтесь мудрості, набуваєте безцінного життєвого досвіду. У вас є прекрасна мета – присвятити своє життя обраній професії.

Від результатів вашого навчання та активної громадської позиції залежить майбутнє України. Країні вже сьогодні потрібні ваші глибокі знання, широка ерудиція, готовність до стрімких змін і самовдосконалення, реальний внесок у справу державотворення, побудови демократичної процвітаючої України.

Залишайтеся сміливими, спраглими знань, долайте труднощі, йдіть за своїми мріями і ніколи не здавайтеся!

Бажаю, щоб роки студентства стали для вас стартовим майданчиком у професійній кар’єрі. Щастя вам на життєвому шляху, вірних друзів, мудрих наставників, досвідчених колег. Нехай здійснюються амбітні плани на майбутнє та назавжди збережеться у серцях романтика студентського життя!

Ректор Олена Непочатенко