16.10.2015 679

Вітаємо з Днем працівників харчової промисловості!

Шановні викладачі, аспіранти, співробітники та студенти університету!

Вітаємо з Днем працівників харчової промисловості!
Щиро вітаю вас із Днем працівників харчової промисловості, однієї з найважливіших галузей господарського комплексу держави, бо саме ефективний її розвиток є запорукою подальшого економічного зростання країни.

Це свято людей, які виконують важливу для всіх місію по забезпеченню кожного жителя продуктами харчування.

Уманський національний університет садівництва впродовж  різних часових реорганізацій був причетний до цього свята, адже випускники інженерно-технологічних спеціальностей завдяки максимальному поєднанню теоретичного та практичного рівнів підготовки завжди цінувалися на ринку праці.

Висловлюю всім глибоку шану і щиру подяку за вагомий вклад, який ви вносите у розвиток промислового потенціалу нашої держави.

Бажаю вам міцного здоров’я, наснаги, високих матеріальних статків у ваших сім'ях та впевненості у майбутньому. Нехай втілюються у життя всі ваші задуми на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту українського народу.

Ректор університету

Олена Непочатенко