26.06.2016 802

Вітаємо нашу студентську молодь зі святом!

Прогрес, яскравість і ясність думок, відкритий і сміливий погляд у майбутнє, сміливість у прийнятті рішень – це все характеристики молоді, яка щорічно, в останню неділю червня, відзначає своє свято.

Молодь завжди стоїть в авангарді всіх подій, адже палкий запал і безстрашних рух вперед є сенсом її буття. Саме такими є характеристики студентства Уманського національного університету садівництва. А ще їм притаманні високий професіоналізм та освіченість, легкість сприйняття ситуації, критичність і рішучість у прийнятті рішень, безальтернативне підкорення намічених вершин, совісність, людяність і незламний патріотизм.

Тож вітаємо нашу студентську та всю українську молодь зі святом! Нехай ваші помисли завжди будуть світлими, дії – обґрунтованими та рішучими, прагнення – високими та справедливими, а мрії – передовими та швидкоздійсненними! Хай вам завжди посміхається доля, обходять стороною печалі, віра в свої сили лише примножується, а спільна мрія про квітуче майбутнє нашої держави завдяки вам стане реальністю!

Error