13.10.2016 777

Шановний Іване Івановичу!

Шановні колеги!

Вітаємо із 125-річчям з часу заснування Городищенського коледжу
Від імені науково-педагогічного колективу Уманського національного університету садівництва прийміть найщиріші вітання з нагоди 125-річчя з часу заснування Городищенського коледжу.

Ювілей – це спроба заглянути в минуле, глибоко проаналізувати пройдений шлях та можливість спланувати майбутнє, спираючись на набутий досвід.

Ваш коледж це сучасний науково-освітній центр із потужною матеріально-технічною базою, новітніми технологіями і творчим підходом до навчання. Щорічні результати педагогічної праці колективу красномовно доводять вміння працювати на результат. За роки існування коледж підготував багато висококваліфікованих фахівців, які зробили вагомий внесок в становлення аграрної сфери України.

Багата історія коледжу, пов’язана з чудовими людьми, покоління яких зберігали і примножували кращі традиції і високі ідеали. Його гордістю є випускники, котрі своєю працею створюють імідж, добру славу закладу, є прикладом для сучасних студентів.

Сьогодні ви примножуєте кращі починання, закладені славетними попередниками. Переконана, що, професіоналізм та праця колективу коледжу допоможе й надалі відкривати нові можливості та передавати знання і практичний досвід наступним поколінням висококваліфікованих спеціалістів, від яких залежить майбутнє нашої країни.

Бажаю вам добра, миру, радості, нових здобутків, невичерпності сил і завзяття, творчої наснаги у вашій професійній діяльності, міцного здоров’я життєвого оптимізму, процвітання та родинного благополуччя.

Ректор Олена Непочатенко