18.05.2018 833

Вітання з професійним святом – Днем науки!

Шановні науково-педагогічні працівники, аспіранти та студенти!

Вітання з професійним святом – Днем науки!
Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем науки!

Це свято вшанування наукових традицій, досягнень вчених, які багатогранною щоденною працею впроваджують новітні технології, примножуючи інтелектуальний потенціал вітчизняної та світової науки.

Уманський національний університет садівництва по праву вважається не лише провідним навчальним закладом аграрної освіти, а й центром наукової думки. За здобутками нашого Університету насправді стоять не цифри, відсотки і статистичні показники, а – плідна, щоденна і віддана праця колективу. Ми по праву пишаємося видатними вченими Університету, які зробили суттєвий внесок у розвиток світової аграрної науки своїми фундаментальними працями, відкриттями та дослідженнями. Сучасне покоління науково-педагогічних працівників, студентів, аспірантів Університету гідно продовжує славні традиції минулих поколінь.

Я вдячна усім науковцям за високий професіоналізм, невтомність і справжній ентузіазм, наполегливість у своїх наукових пошуках та примноження здобутків Університету.

Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, життєвої енергії, оптимізму, нових досягнень і щедрих ужинків на науковій ниві!

Ректор Олена Непочатенко