31.12.2017 1082

Вітання ректора з Новим роком

Шановні студенти, викладачі та співробітники університету!

Вітання ректора з Новим роком
Новорічні свята – час казкового настрою, загадування бажань і віри у здійснення мрій. Час, коли ми підсумовуємо минуле і будуємо плани на майбутнє, сподіваючись на краще.

Хай рік прийдешній принесе нам мир і спокій в країну, благополуччя та радість в кожну оселю, тепло та затишок у родину, гармонію та спокій в серця, натхнення та успіх – у професійну діяльність. Хай збуваються найамбітніші плани та найзаповітніші мрії!

Нехай наступний рік буде щасливим і успішним для кожного з нас і для всієї країни. Святої вам віри і впевненості у те, що нині настане рік перемог України як сучасної демократичної та європейської держави, рік економічного відновлення, стабільності, національної згоди і єдності. Божого благословення нам усім, міцного здоров'я, щастя, оптимізму, успіхів у справах, достатку та благополуччя.

Щасливого Нового року та веселих свят!

Ректор Олена Непочатенко