07.04.2022 591

Вітання ректора з Днем Конституції України

Шановні студенти, викладачі та співробітники університету!

Вітання ректора з Днем Конституції України
Щиро вітаю вас із визначним державним святом – Днем Конституції України!

Наш народ один із перших в історії людства створив конституційний документ, ще у 1710 році підписані «Пакти й Конституції прав і вольностей Війська Запорізького». І ми з вами крізь віки пронесли розуміння важливості рівних прав, демократичного ладу і відповідальної влади.

Конституції України головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України, в ній закріплені фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу. Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Вона несе в собі головну надзвичайно цінну і гуманну ідею про те, що держава функціонує для людини.

Кожен з нас має усвідомлювати значення конституційних засад для розвитку суспільства, захисту кожного громадянина та дотримуватися проголошених Основним законом основоположних цінностей. Лише так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як держави демократичної, де права людини захищені, а рівність перед законом є нормою для всіх.

У цей святковий день щиро бажаю усім міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України!

Україна розпочинається з кожного з нас!

Ректор Олена Непочатенко