28.06.2017 740

Вітання ректора з Днем Конституції України

Шановні студенти, викладачі та співробітники університету!

Вітання ректора з Днем Конституції України
Щиро вітаю вас із визначним державним святом – Днем Конституції України!

День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості. Конституція створила могутню основу для розвитку та зміцнення демократичних, соціальних та правових принципів побудови нашого суспільства.

Конституція України головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України, в ній закріплені фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу. Вона несе в собі головну надзвичайно цінну і гуманну ідею про те, що держава функціонує для людини.

Кожен з нас має усвідомлювати значення конституційних засад для розвитку суспільства, захисту кожного громадянина та дотримуватися Основного Закону.

Щиро бажаю вам, вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України.

Україна розпочинається з кожного з нас!

Ректор Олена Непочатенко