Запитуєте - відповідаємо!

Шановні користувачі, для вашої зручності запроваджено нову безкоштовну послугу "Віртуальна довідка".

Якщо у вас виникли запитання, тоді заповніть всі поля наведеної нижче форми зворотного зв’язку, чітко сформулювавши запит, і ми оперативно надамо вам необхідну довідкову інформацію.

Показано повідомлення із 1 по 10 з 11 | Наступна | Остання
#11 | 01 Дек 2015 в 10:28 Філонова Ольга Ігорівна: Стосовно диплома
Добрий день! Я навчалась на заочній формі навчання в Вашому університеті (закінчила 4 роки тому, але не була присутня на церемонії вручення дипломів). Тепер хочу забрати диплом. Напишіть будь ласка які документи треба мати з собою та куди звернутись щоб отримати диплом?
Уманський національний університет садівництва: Необхідно звернутись у відділ кадрів до Длугоборської Оксани Іванівни, при собі мати паспорт. Телефон (04744) 4-69-83, 4-69-64, 4-69-65
#10 | 02 Июл 2015 в 17:44 Олександр: Вступ
Таке питання: якщо поступити по предметам біологія і географія в УМАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ САДІВНИЦТВА на факультет Готельно-ресторанна справа. Чи можна буде потім перевестись на другому курсі на другий факультет наприклад Агрономія якщо там при вступі потрібна біологія і математика ?
Уманський національний університет садівництва: Після успішного закінчення першого курсу навчання, Ви можете відрахуватись, і поновитись на іншу спеціальність
#9 | 23 Июн 2015 в 15:08 Сергій: онлайн-запис на подачу документів
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи не планує університет зробити онлайн-запис на подачу документів (щоб абітурієнти могли наперед резервувати собі час подачі документів задля уникнення черг)? Було б дуже зручно,як для вступників - забронював час, приїхав вчасно і подав документи, так і для працівників приймальної комісії - без таких довгих черг, без метушні.
Уманський національний університет садівництва: Оптимальним рішенням для уникнення черги при подачі заяв у вищі навчальні заклади є подача електронної заяви за допомогою програми Міністерства освіти і науки. Електронна заява має рівноцінну вагу як і заява подана особисто до Приймальної комісії, за винятком, якщо Абітурієнт відноситься до пільгової категорії вступників.
#8 | 11 Июн 2015 в 15:06 Оля: Вступ
Доброго дня.
Я навчалась у Могилів-Подільському технолого-економічному коледжі на спеціальності Технологія зберігання та обробки зерна.
Зараз працюю у ТОВ СП "НІБУЛОН".
Підкажіть, будь ласка, чи є шанси навчатись індивідуально або на заочному (чи є державні місця?), на який курс і скільки років вчитись?
Дуже вдячна
Уманський національний університет садівництва: Доброго дня, якщо Ви отримали диплом молодшого спеціаліста, він дає можливість вступу на 3 курс як денної так і заочної форми навчання. денна форма навчання до рівня бакалавра навчатись 2 роки, на заочній 3 роки.обсяг державного замовлення навчальний заклад ще не отримав з міністерства, буде відомо ближче до вступної компанії
#7 | 24 Мар 2015 в 16:50 Сергій: тестування
доброго дня! Скажіть,будь ласка, чи буде проводитися попереднє тестування студентів в Ерастівському коледжі? Дуже дякую!
Уманський національний університет садівництва: Ерастівський коледж не є структурним підрозділом університету.
#6 | 18 Мар 2015 в 21:49 Сергей: второе высшее образование
Есть ли второе высщее образование по направлению маркетинг?
Уманський національний університет садівництва: Второго высшего образованию по направлению маркетинг нет. Есть только те специальности, которые указаны на сайте по ссылке http://www.udau.edu.ua/ua/news/ogoloshuyetsya-nabir-sluxachiv-na-zdobuttya-inshoyi-vishhoyi-osviti.html
#5 | 03 Мар 2015 в 21:59 Віталій: Вартість
Яка вартість навчання сфера обслуговування
Уманський національний університет садівництва: Все про вартість навчання
http://www.udau.edu.ua/ua/future-students/vstupna-kampaniya-2015/oplata-za-navchannya.html
#4 | 22 Дек 2014 в 12:23 Лариса: Друга вища освіта
Скільки буде коштувати друга вища освіта на облік і аудит, і скільки на це потрібно часу?
Уманський національний університет садівництва: Термін навчання - 2 роки. Вартість за весь термін навчання - 10800 грн.
http://www.udau.edu.ua/ua/news/ogoloshuyetsya-nabir-sluxachiv-na-zdobuttya-inshoyi-vishhoyi-osviti.html
#3 | 10 Дек 2014 в 14:35 Катерина:
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, чи є в університеті військова кафедра. Дякую.
Уманський національний університет садівництва: Так. Докладна інформація про кафедру http://www.udau.edu.ua/ua/departments/kafedri/vijskova-pidgotovka1.html
#2 | 15 Сен 2014 в 14:58 Володимир: онлайн система
Доброго дня! Пікажіть будь-ласка як зайти в систему. Заочне відділення.Чигирин.
Уманський національний університет садівництва: Дистанційна освіта - http://www.udau.edu.ua/moodle
Показано повідомлення із 1 по 10 з 11 | Наступна | Остання

Задати питання


Переглядів - 8925


top