23.06.2016 1114

Щиро вітаємо вас, дорогі випускники, у стінах рідного навчального закладу!

Усе проходить і минає, стираються в пам’яті обличчя і перебіги подій, заносить піском часу найболючіші образи та біль втрат. Залишаються лише спогади про приємні моменти, про молодість і юність, про веселе, безтурботне студентське життя, вірних друзів, вимогливих викладачів, про ауру незламної віри і жагучого прагнення успішного майбуття.

Саме тому щорічно, в останню суботу червня, збираються у стінах рідної Alma mater – Уманського національного університету садівництва – його випускники. І навчальний заклад радо відкриває перед ними портал у минуле, переносячи колишніх студентів у безтурботну юність.

У цей день і сивочолі, і зовсім юні колишні студенти з радістю та душевним щемом діляться один з одним яскравими спогадами, досягненнями й успіхами сьогодення та планами на найближче майбутнє. В цей момент стіни Уманського НУС оживають і переповідують своїм вихованцям легенди днів, що минули, зігрівають теплом і дарують наснагу на подальші звершення.

Тож щиро вітаємо вас, дорогі випускники, у стінах рідного навчального закладу! Нехай ця зустріч крізь роки подарує вам натхнення на великі і малі звершення, надасть сили на реалізацію нових планів та ідей, знову запалить у серцях жагу юності до перемог! І завжди пам’ятайте: науково-педагогічний колектив УНУС пишається кожним з вас і підтримає в усіх починаннях.

Ректор Уманського НУС Олена Непочатенко