28.06.2015 840

Шановні викладачі, співробітники та студенти!

28 червня 1996 року увійшло в новітню історію України як День досягнення вітчизняною ідеєю верховенства національних інтересів над швидкоплинною політичною кон’юнктурою. А прийнята цього дня Конституція розпочала новий етап в українському літописі державності, відобразила ментальність, волю та прагнення українського народу. Цього року Основному закону України виповниться 19 років. Він є ровесником молодого покоління українців. Символічним є те, що День Конституції України збігається ще з одним святом – Днем молоді – святом юності, невтомної енергії та оптимізму.

Сповнені сил і планів молоді люди є рушійною силою всіх починань у державі. Наш університет пишається відмінниками навчання, переможцями-спортсменами, учасниками молодіжних творчих колективів, громадськими активістами. Успіхи студентів сьогодні – це слава і процвітання університету завтра.

Нехай же в цей день у кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, а молодь стане творцем власного життя у незалежній Україні, в якій Конституція забезпечує права і свободи, необхідні для життя в демократичній державі.

Ректорат, профспілковий комітет, рада студентського самоврядування університету

Error