18.11.2016 645

Шановні викладачі, аспіранти, студенти, співробітники університету!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Для нашої країни, відомої своїми великими аграрними можливостями і традиціями, це справді загальнодержавне свято, визнання напруженої хліборобської праці на благо України. Це свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею долучається до важливих аграрних справ. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави.

Стан аграрної галузі, її успіхи і досягнення зумовлені вдалим поєднанням працелюбності хліборобів і передовими здобутками науковців.

Наш університет стараннями багатьох поколінь професорів і викладачів утвердився в статусі флагмана по підготовці кваліфікованих кадрів для аграрного сектору. Серед наших випускників багато керівників та спеціалістів аграрної галузі, заслужених працівників сільського господарства та успішних фермерів.

Шановні колеги! Завдяки вашим знанням і природній мудрості, наполегливій праці з року в рік удосконалюються технології сільськогосподарського виробництва. Ви творите науку, консультуєте виробничників та сприяєте сталому розвитку сільських територій.

Ми пишаємося тим, що маємо такий великий, потужний арсенал вчених-наставників, котрі свої вміння та досвід і надалі передають молодому поколінню.

Окремо хочу подякувати всім студентам, які обрали почесну професію хлібороба, і вже зараз, проходячи виробничу практику в аграрних господарствах, роблять свій посильний внесок у розвиток сільського господарства.

У цей святковий день від усього серця бажаю всім міцного здоров’я і благополуччя, щастя і добра, любові і достатку в домі, невичерпної наснаги і оптимізму. Нехай втілюються в життя усі ваші плани, задуми та сподівання, а земля буде щедрою на врожаї!

Ректор Олена Непочатенко