06.12.2016 606

Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних сил України, науково-педагогічні працівники, студенти та співробітники університету!

Прийміть найщиріші вітання з Днем Збройних Сил України!

Україна завжди славилася військовою звитягою, але мирними настроями. Однак сьогодні, коли наша держава у небезпеці, тисячі офіцерів і солдатів героїчно захищають свою Батьківщину зі зброєю в руках на Сході. У неймовірно складних умовах, під постійними обстрілами терористів, не шкодуючи свого здоров’я, ризикуючи життям, демонструючи незламний характер, волю до перемоги, продовжують берегти спокій та мирне небо над нами!

У надзвичайно стислий термін Збройні Сили України відновили бойову спроможність та стримали натиск підготовленого, оснащеного сучасною технікою і зброєю ворога, довівши, що вони є надійною опорою суверенітету нашої країни. Їх боєздатність – це здобуток і заслуга мільйонів українців, істинних патріотів своєї держави, які щоденно роблять свій внесок у створення армії.

Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім військовим, захисникам – тим, хто боронить честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни.

Дорогі військовослужбовці! Щиро вдячна кожному з вас за самовідданість, патріотизм, за сумлінне виконання конституційного обов’язку, відвагу, героїзм та самопожертву, за справжній бойовий дух, який ви демонструєте щодня!

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та нових звершень у нелегкій праці на благо держави, впевненості у власних силах і нескінченний запас енергії, яку ви спрямовуєте на захист нашої держави.

Миру і злагоди! Мужності, витримки та незламної волі!

Слава Україні! Слава її героям!

Ректор Олена Непочатенко