13.09.2014 1106

Шановні тренери, дороге наше активне спортивне студентство, шанувальники спорту і фізичної культури!

13 вересня Україна відзначає День фізичної культури і спорту – свято здоров'я, краси, гарту і молодості. Адже саме спорт і регулярні заняття фізкультурою — це не лише здоровий спосіб життя, до якого долучаються тисячі, мільйони наших співвітчизників, а й здоровий дух, мужність і відвага, які формують сильну і витривалу націю.

Уманський національний університет садівництва завжди славився своїми спортивними досягненнями. І особливо приємно усвідомлювати, що наше молоде покоління, наші завзяті, сповнені мрій, перспектив і життєвої енергії студенти активно поповнюють ряди сподвижників і прихильників фізичної культури і спорту. Адже лише за останній час трьом студентам університету присвоєно звання майстрів спорту міжнародного класу, п’ятьом – звання майстра спорту України.

Тож від щирого серця вітаю вас із з Днем фізичної культури і спорту, святом здорових, цілеспрямованих людей! Бажаю всім тренерам, ветеранам спорту, викладачам успіхів у благородній справі популяризації здорового способу життя, залученні молоді до занять фізичною культурою і спортом. А спортсменам, вболівальникам і шанувальникам фізичного здоров’я – олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.

Міцного здоров’я вам усім, родинного щастя, невичерпного оптимізму, натхнення у здійсненні всіх починань та задумів, нових спортивних звершень і перемог заради примноження спортивної слави нашого рідного університету й України!

Ректор університету

Олена Непочатенко