28.10.2016 557

Шановні студенти, аспіранти, викладачі, співробітники!

28 жовтня ми відзначаємо пам’ятну дату – 72-у річницю звільнення України від німецько-фашистських загарбників.

У цей день ми, від малого до великого, віддаємо шану всім тим, хто своєю мужністю та життям став на шляху смертельного ворога, хто виборював нашу свободу та захищав рідну українську землю ціною власної крові та неймовірних страждань.

Минають роки, змінюються покоління, але пам’ять про ті буремні роки, коли здригалася рідна земля, горіли села, гинули тисячі мирних жителів назавжди залишиться в наших серцях. І скільки б не минуло часу, ніколи не потьмяніє подвиг учасників війни та воїнів-визволителів, що віддали життя заради свободи. Вони завжди залишатимуться для нас взірцем мужності, жертовності і любові до Батьківщини.

Нині це свято наповнилося новим змістом, адже ми знову змушені зброєю обороняти суверенітет та територіальну цілісність нашої держави від зовнішнього агресора. Знову гинуть солдати, мирні люди, знищуються міста і села, відбирається у дітей майбутнє. Захисники України! Ви гідні сини своїх відважних пращурів. Фактично в умовах війни ви пройшли горнило випробувань, зміцніли, набули безцінного бойового досвіду і впевненості у своїх силах.

Щиро зичу всім добра і благополуччя, міцного здоров’я, миру, спокою та процвітання на нашій українській землі!

Вічна пам’ять героям минулих поколінь, полеглим на полі битви! Слава нинішнім захисникам України і мирного неба над нашими містами і селами!

Ректор Олена Непочатенко