07.04.2022 497

Шановні науково-педагогічні працівники, студенти, аспіранти та співробітники університету!

Щиро вітаю вас зі святом – Днем Гідності та Свободи!

Це свято демократії, торжество всіх ідеалів патріотизму та національної гідності, незаперечний доказ відродження української нації та держави. Події двох Майданів стали підтвердженням того, що у боротьбі за суверенність і цілісність нашої держави українці досягли єдності та взаєморозуміння і довели всьому світу, що є сильною, вільною, незалежною нацією та гідні демократичного майбутнього.

У День Гідності та Свободи ми вшановуємо мужніх патріотів, які віддали своє життя за самостійність і волю нашої держави під час подій на Майдані та в зоні АТО. Їх подвиг є неоціненним для України!

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаю учасників національно-визвольної боротьби та захисників, що сьогодні мужньо боронять рідну землю. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут і родинна злагода у домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави!

Будьмо гідними нащадками борців за свободу України і пам’ятаймо слова українського поета Василя Симоненка: «Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!»

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Слава Україні! Слава її героям!

Ректор Олена Непочатенко