15.05.2017 1544

Привітання ректора з Днем науки

Шановні науково-педагогічні працівники, аспіранти та студенти!

Привітання ректора з Днем науки
Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем науки!

Це свято вшанування наукових традицій, досягнень вчених, які багатогранною щоденною працею впроваджують новітні технології, примножуючи інтелектуальний потенціал вітчизняної та світової науки.

Уманський національний університет садівництва по праву вважається не лише провідним навчальним закладом аграрної освіти, а й центром наукової думки. Історія Університету насичена яскравими подіями та видатними вченими, які зробили суттєвий внесок у розвиток світової аграрної науки своїми фундаментальними працями, відкриттями та дослідженнями. Сучасне покоління науково-педагогічних працівників, студентів, аспірантів Університету гідно продовжує славні традиції минулих поколінь.

Я вдячна усім науковцям за високий професіоналізм, невтомність і справжній ентузіазм, наполегливість у своїх наукових пошуках та примноження здобутків Університету.

Хай ніколи не згасають ваші прагнення до нових знань, хай завжди вас супроводжує натхнення. Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, життєвої енергії, оптимізму, нових досягнень і щедрих ужинків на науковій ниві!

Щастя, миру та злагоди вам та вашим рідним і близьким!

Ректор                Олена Непочатенко