30.12.2016 1046

Шановні колеги, аспіранти, студенти, співробітники!

Щороку, як тільки стрілки годинника починають відлік нового року, кожен з нас хоч трішки, але все ж вірить у диво. Новий рік дарує нам можливість переглянути своє життя та почати його з чистої сторінки.

Нажаль, зарева військових дій, які спалахують на східних рубежах нашої держави, перейдуть й у рік прийдешній. Але впевнена, що самопожертва захисників і віра кожного українця у якнайшвидше завершення цієї неоголошеної війни допоможе зламати негативний хід подій.

Тож нехай Новий рік принесе нам здійснення всіх мрій, подарує надію на краще та спонукає до об’єднання сил для побудови міцної, суверенної, цілісної України.

Хай щастя прийде у кожен дім, радість сповнить серця, а Боже благословення супроводжуватиме у всіх справах і починаннях! Миру вам, злагоди, достатку, благополуччя та процвітання!

Ректор Олена Непочатенко