06.12.2013 1045

Шановні чоловіки, керівники й вихованці кафедри військової підготовки університету!

Сьогодні армія нашої держави відзначає професійне свято – День збройних сил України!

Українська армія завжди славилися своєю самобутністю, звитягою та безстрашністю. У кожному з нас тече кров славних козаків запорозьких, яка несе у собі любов до рідної землі, справедливість думок і помислів, відчайдушне благородство та любов до ближнього.

Щиро бажаю усім захисникам нашої рідної землі міцного здоров’я, родинного затишку й достатку, миру у країні та спокою в душі. Нехай береже вас Господь, а сила, мужність і самовідданість духу охороняє й звеличує рідну Україну!

Error