06.12.2017 702

Привітання ректора із Днем Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних Сил України, науково-педагогічні працівники, студенти та співробітники університету!

Прийміть найщиріші вітання з Днем Збройних Сил України!

Привітання ректора із Днем Збройних Сил України
Українська держава – сучасна та неповторна, а її народ – рішучий і милосердний. Як і кожна країна, ми маємо свої національні Збройні сили, що і вдень, і вночі стоять на сторожі мирного розвитку незалежної України. Саме тому День Збройних Сил України стає святом не тільки військових, а й усього народу.

Боєздатні Збройні Сили України – це здобуток і заслуга мільйонів українців, істинних патріотів своєї держави, військових, волонтерів, медиків та мирних громадянам, які щоденно роблять свій внесок у створення армії вміло воюючи на передовій, тренуючись на військових полігонах, працюючи на оборонних підприємствах для зміцнення обороноздатності нашої держави.

Відвагу і героїзм, незламний характер та волю до перемоги військовослужбовці Збройних Сил України наразі демонструють у неймовірно складних умовах. У лютий мороз та шалену спеку, під постійними обстрілами терористів ви стоїте на позиціях та бороните кожний сантиметр рідної землі, суверенітет, незалежність держави, ілюструючи на увесь світ мужність, відвагу, честь, примножуючи ратні подвиги своїх попередників!

Низький вам уклін і найкращі побажання здоров’я, благополуччя та довголіття. Всім незламної волі, надійного родинного тилу та нових звершень у благородній справі служіння Україні.

Слава Україні! Слава її героям!

Ректор Олена Непочатенко