Остання редакція: 02 березеня 2016

Звіти магістрів за спеціальністю «Захист рослин»

+

На кафедрі захисту і карантину рослин Уманського НУС відбувся захист звітів по виробничій практиці студентів за ОКР «Магістр» за спеціальністю «Захист рослин».

Студенти проходили виробничу практику в різних регіонах області, що дало змогу детально вивчити кліматичні та технологічні відмінності вирощування культур, особливості розвитку різних шкідливих організмів.

Студенти підготували висококваліфіковані звіти, презентації та рекомендації виробництву. Магістри повноцінно володіли матеріалом і чітко та змістовно відповідали на запитання викладачів кафедри. За результатами загального оцінювання, найкращими визнано звіти Святослава Павлишина, Аліни Кучерук, Катерини Кожухівської, Андрія Козака, Ярослава Бойка, Олександра Федорова та Світлани Рак, яким колективом кафедри рекомендовано продовжувати наукову роботу та впроваджувати у виробництво досягнуті результати.

Анна Слонь, асистент кафедри захисту і карантину рослин