Остання редакція: 23 березня 2020

Звернення до студентів

Всім відомо, що з 12 березня в Україні, відповідно до листа Міністерства освіти і науки №1/9-154 від 11 березня 2020 року, запроваджується карантин для усіх закладів освіти.

Карантин триває три тижні – з 12 березня до 3 квітня 2020 року. Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні. Під час карантину учням та студентам забороняється відвідувати заклади освіти.

В зв’язку з карантинними заходами, хочу нагадати нашим студентам  про дві речі.

1. Дотримуйтесь всіх порад стосовно збереження свого здоров’я та здоров’я своїх рідних і близьких, а також зберігайте спокій, допомагайте один одному та поширюйте здоровий глузд.

2. Не забувайте про навчання. Опановуйте навчальні дисципліни в дистанційному форматі.

Будьте розумні та бережіть здоров’я!

Валентин Поліщук,

декан факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС