+38 (04744) 4-69-87
Остання редакція: 20 січня 2020

ЗУСТРІЧ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ ІННОВАЦІЙ В АГРАРНІЙ СФЕРІ

17 січня 2020 року директоратом інновацій та трансферу технологій  МОН України було проведено робочу  нараду керівників центральних органів виконавчої влади (МОН, Мінекономіки та Мінцифри), університетів, наукових установ та агробізнесу, в роботі якої взяли участь представники Уманського НУС.

У ході зустрічі було обговорено низки  питань, що стосуються проблем налагодження співпраці університетів з бізнесом, а також – впровадження  технологій (розробок) ЗВО у виробництво. Для подальшої плідної співпраці учасникам зустрічі було рекомендовано подати свої проєктні пропозиції до директорату інновацій та трансферу технологій  МОН України та взяти участь у виставці, яка відбудеться 21 лютого 2020 року в м. Києві.

НДЧ УНУС